SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOBRZEC W KALISZU

* Spółdzielnia oferuje do sprzedaży gruz w cenie 15zł +VAT za tonę. Informacja w dziale Techniczno-Inwestycyjnym tel 62 765-35-30w.30 lub 62 765-36-99 *GODZINY URZĘDOWANIA SPÓŁDZIELNI: PONIEDZIAŁEK GODZ. 8:00 -16:00, WTOREK-PIĄTEK GODZ. 7:00 - 15:00 *
O FIRMIE W PRZYPADKU AWARII KONTAKT Z NAMI CZYNSZE24 I DOKUMENTY

OFERTA MIESZKAŃ
PRZETARGI
LOKALE UŻYTKOWE GARAŻE PARKINGI
OGŁOSZENIA
WYŚLIJ POCZTĘ
AKTUALNOŚCI
STATUT I REGULAMINY
Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej Dobrzec w Kaliszu

OFERTA MIESZKAŃ

"Panorama Dobrzec"


Koncepcja architektoniczna budynków na osiedlu "Panorama Dobrzec" (przy Rondzie Westerplatte), które będą realizowane przez naszą Spółdzielnię.

dobrzec

Mając na uwadze stale rosnące potrzeby mieszkaniowe Spółdzielnia przygotowuje się do kolejnej wielkiej inwestycji, pod nazwą "Panorama Dobrzec". Będą to trzy dziewięciokondygnacyjne budynki mieszkaniowe przy ul. Podmiejskiej w pobliżu Ronda Westerplatte, po byłym markecie "Viki".
Nowoczesna technologia, panoramiczne windy, garaże, mozliwość dozwolonej aranżacji wnętrz mieszkań pozwoli kupującemu stworzyć swoje własne wymarzone mieszkanie.


Lokalizacja z bliskim dostępem do usług publicznych typu żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum, przychodnia zdrowia, apteki, miejsca kultu religijnego (kosciół i kaplica) oraz obiekty rekreacji i sportu typu hala sportowo-widowiskowa "Arena", kryte lodowisko i rolowisko, wielofunkcyjne boiska sportowe, scieżki rowerowe i tereny zielone ogólnego dostepu z placami zabaw(tzw. Pola Marsowe).
W połączeniu z dogodną komunikacją miejską z centrum miasta, czynią tą lokalizację przyjazną dla każdej rodziny. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość z wieloma centrami handlowymi oraz dostęp do świeżych owoców i warzyw na pobliskim "ryneczku".


dobrzec

Uwaga
O terminie rozpoczęcia sprzedaży mieszkań poinformujemy na naszej stronie.Spółdzielnia Mieszkaniowa "DOBRZEC" w Kaliszu informuje , że aktualnie nie posiada mieszkań do sprzedaży
Sprzedaż mieszkań i garaży odbywa się w dziale techniczno - inwestycyjnym Spółdzielni
przy ul. Hanki Sawickiej 7 pok. 15 tel. (062) 765-35-30 wew. 31;

Dziś jest:
16.09.2014 r.

ZALOGUJ SIĘ

panorama

BSZK

KKMK

siec bezpieczeństwa

Kredyty mieszkaniowe Kredyty mieszkaniowe

 Strona główna | W przypadku awarii  | Kontakt
    62-800 Kalisz ul. Hanki Sawickiej 7, tel. (062)-765-32-12 fax (062)-765-30-66, e-mail:spoldzielnia@dobrzec.pl