SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOBRZEC W KALISZU

O FIRMIE W PRZYPADKU AWARII KONTAKT Z NAMI EBOK IMIESZKANIEC
OFERTA MIESZKAŃ
PRZETARGI
LOKALE UŻYTKOWE GARAŻE PARKINGI
OGŁOSZENIA
WYŚLIJ POCZTĘ
AKTUALNOŚCI
STATUT, REGULAMINY  i  DOKUMENTY DO POBRANIA
KLUBY I SEKCJE

Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej Dobrzec w Kaliszu


Dziś jest:
18.01.2022 r.

ZALOGUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ
W związku ze zmianą zapisu w Regulaminie Spółdzielni dotyczącego terminu rozliczania wody, przypominamy, że spisy wodomierzy odbywają się 2 razy w roku tj. na dzień 30 czerwca i 31 grudnia.


www.wfosgw.poznan.pl

www.podatki.gov.pl

www.podatki.gov.pl

uniqabzwbk.pl

uniqa

<

leroymerlin.plbzwbk.pl

Kredyty mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe

BSZK

siec bezpieczeństwa

KKMK

O FIRMIE
O FIRMIE


Aktualnie Spółdzielnia Mieszkaniowa DOBRZEC zarządza 95 budynkami (w tym 16 budynki w administracji) mieszkalnymi o łącznej powierzchni 273 271 metrów kwadratowych oraz lokalami użytkowymi o łącznej powierzchni 10 079 metrów kwadratowych.

dobrzec dobrzec
dobrzec dobrzec

Zasoby naszej spółdzielni należą do najmłodszych zasobów mieszkaniowych w Kaliszu . Na osiedlu do dyspozycji mieszkańców oferujemy pełną infrastrukture towarzyszącą budownictwu mieszkaniowemu. Należy do niej : sieć sklepów osiedlowych, żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa, najlepiej wyposażone gimnazjum w mieście.

dobrzec dobrzec
dobrzec dobrzec

Na terenie osiedla zlokalizowany jest basen kryty z siłownią i sauną , hala sportowo-widowiskowa, plac zabaw dla dzieci oraz tereny rekreacyjne . Zasoby mieszkaniwe znajdujące się na terenie SM DOBRZEC są sukcesywnie modernizowane. Czynsze w naszej spółdzielni należą do najniższych w Kaliszu . SM DOBRZEC systematycznie zwiększa swoje zasoby mieszkaniowe. Obecnie oferujemy nowe mieszkania w budynkach o wysokim standardzie za najniższe ceny w mieście.

dobrzec dobrzec
dobrzec dobrzec

 Strona główna | W przypadku awarii  | Kontakt
    62-800 Kalisz ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7, tel. (062)-765-32-12 fax (062)-765-30-66, e-mail:spoldzielnia@dobrzec.pl